Mūsu stāsts

Zemenes audzēt uzsākām ar zemnieku saimniecību, taču laika gaitā arvien vairāk iesaistot zemeņu audzēšanā bērnus un vecvecākus, esam izveidojuši vairākus uzņēmumus, kas kopīgi nes tirgū mūsu ģimenes biznesa identitāti “Mālpils ZemeNes.” Mālpils novadā zemenes audzējam jau vairāk nekā 25 gadus. Iesākumā tās auga piemājas dobītēs, taču šo 25 gadu laikā esam izauguši par iespējams lielākajiem zemeņu audzētājiem Latvijā. Bagātās zemeņu audzēšanas pieredzes rezultātā šobrīd jau apsaimniekojam 26 ha ar zemenēm. Audzējot šo kultūru, iegūto pieredzi un zināšanu klāstu vēršam uz pircēja vēlmi-iegādāties kvalitatatīvu pašmāju ogu. Strādājot vienkopus, ar kopīgu rūpi un mīlestību pret šo kultūru, šogad esam izveidojuši arī vienotības un atpazīstamības vīziju, preču zīmi “Mālpils ZemeNes”, kura zemeņu gardēžiem dos pārliecību par ogu izcelsmi, vietu kur tās ir augušas, aprūpētas un lasītas.

Mūsu Zemenes

Zemenes var uzskatīt par ogu karalieni, jo neviena cita oga neapvieno sevī tik daudz pozitīvu īpašību. Gavenokārt esam iecienījuši tās- pateicoties patīkamajai garšai un aromātam.

Vakances

Ja Tev ir vismaz 18 gadi, augsta atbildības sajūta, spēja strādāt precīzi un brīva vasaras sezona, varbūt tieši Tev varam piedāvāt darbu! Uzzini vairāk informācijas par zemāk norādītajām vakancēm, zvanot uz tālr. +371 28064646

Kur iegādāties?

Meklē mūs Tirdzniecības vietā, kas izveidota tieši pie mūsu zemeņu laukiem. Vai pasūti uz biroju!